Корзина
206 отзывов
Львовпл. Князя Ярослава Осмомысла
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380965063232
+380635063232
+380955063232
интернет-магазин «ПЛАСТКОВ»

Гипс

Для інтер’єрного декору ми пропонуємо широкий асортимент виробів з гіпсу. Гіпсову продукцію виготовляємо з гіпсу марки Г-10 та укріплюємо внутрішньою арматурною основою. Матеріал, який використовуємо для виробництва, не є шкідливим для здоров’я та не містить жодних заборонених домішок.

Використовуючи гіпсові вироби, не можна допускати наявності води чи ґрунту в горщиках скульптур. Фарба гіпсових виробів може злущуватися через наклеювання цінників, скотчу тощо. Рекомендуємо протирання тільки сухою ганчіркою та уникнення контакту з водою. 
Нижня частина скульптури є важчою, тому категорично заборонено піднімати виріб за чашу, призначену для вазонка. Транспортуючи гіпсову продукцію, зокрема гіпсові скульптури, слід бути обережним та не допускати її падіння.

Вироби, в декорації яких є ліхтарі, вимагають окремого догляду: потужність лампочок повинна співпадати із вмонтованим патроном.